AnaSayfa > Teklif Hazırlama Yazılımı > YONETEAM Teklif Hazırlama

Teklif Hazırlama Programı : yoneteam Teklif

DAHA ÇOK TEKLİF, DAHA ÇOK SATIŞ!

Şirketinizin teklif ve satış hareketlerini tek bir noktadan denetleyin ve kişisel hataya yer vermeyin!


EMİT Bilişim tarafından geliştirilen YONETEAM TEKLIF, farklı sektörlerde faaliyet gösteren her türlü şirkete hitap etmektedir. Özellikle de teklif yoğunluğu nedeniyle artan maliyetlerini düşürmek ve verilen teklifler sonucunda alınan başarılı sonuçların sayısını artırmak isteyen şirketler için önemli bir yazılım çözümüdür. Bu yazılım dahilinde, şirketiniz tarafından kullanılan excell ve benzeri programlar kullanarak oluşturduğunuz iş düzeni ve işleyişi sistematik bir şekilde aktarılmıştır.

Güvenli, denetlenebilir ve size göre şekillendirebilebilir: YONETEAM TEKLİF


Tüm diğer EMİT Bilişim ürün ve hizmetleri gibi YÖNETEAM TEKLİF de EMİT yazılım uzmanları tarafından şirketinizin ihtiyaçlarına ve idealindeki işleyiş düzenine göre şekillendirilir. YÖNETEAM'i hem piyasadaki rakiplerinden, hem de EMİT Bilişim dahilindeki tüm yenilikçi ürün ve hizmetlerden ayıran en önemli niteliği de, yalnızca şirketinizin değil, sektörünüze ve bu sektördeki müşteri yelpazesine has bir yazılıma dönüştürülebilmesidir. Buna en güzel örnek, enerji sektörünü hedefleyen YÖNETEAM Enerji'dir.

Doğru Teklif – Sıkı Takip – Artan Başarı

YÖNETEAM TEKLİF ile teklif hazırlayıp sunmak, gelecekteki teklifleri de etkileyebilecek değişiklikleri anında yapmak son derece kolay. Bu sayede teklifler ve teklif sonrası alınan işler doğru ve hızlı bir şekilde, tek ve güvenli bir yazılım üzerinden takip edilir. Böylesi bir işleyiş ve bu işleyişin getireceği artı verim sayesinde mevcut ve potansiyel müşterilerle ilişkilerin daha da gelişeceğini ise her profesyonel bilir. Kullanım kolaylığı ve Türkçe bir yazılım olması ile de, YÖNETEAM TEKLİF kullanmaya başlandıktan sonra vazgeçilmez hale gelecektir.

Bu yazılım ile günlük yaptığınız işleri, müşterilerinize ait her türlü bilgiyi, şimdiye kadar teklif vermiş olduğunuz firmaları, tekliflerin durumlarını, faturalarınızı, ödeme yapılıp yapılmadığını vs. iş takibini tek bir ekranda görüntüleyebileceksiniz. Yazılım sayesinde bu görüntülemeyi şirket dışındayken dahi yapabilecek, nerede olursanız olun satışların ve tekliflerin durumuyla ilgili daima güncel bilgiye sahip olabileceksiniz.


Yöneteam Teklif'in Özellikleri & Avantajları

TAMAMEN TÜRKÇE

YÖNETEAM TEKLİF ve tüm diğer YÖNETEAM yazılımlarının dili Türkçe'dir.

KULLANICI DOSTU
Kolay kullanım sayesinde, teknik uzmanlık gerektirmez, minimum bilgisayar bilgisi ile etkin bir teklif yönetimi sağlar.

HER YERDE HER ZAMAN KULLANIM

İnternet'in olduğu her yerde şirketinizin her türlü satış ve teklif bilgilerine ulaşabilir, müşterilerinizle toplantı halindeyken teklifinizi hazırlayıp, henüz toplantı bitmeden sunabilirsiniz.

DÜŞÜK MALİYET
Maksimum düzeyde, hatasız teklifi, minimum kişi ile hazırlayabilir, teklif hazırlama ve iş takip etme konularında maliyeti ciddi ölçülerde düşürebilirsiniz.

HATASIZ VE GÜVENLİ TEKLİFLER
Şirketinizin ihtiyaçları ve iş yapısına özel şekillendirilecek olan yazılım sayesinde bilgiler de güncel olacağından, sunacağınız tekliflerde fiyat hataları veya diğer kişisel hatalara yer olmayacaktır.


YÖNETEAM TEKLİF İLE NELER KAZANIRSINIZ?

- Anında Teklif Hazırlama

YÖNETEAM sistemlerinin getirdiği en önemli avantajlardan biridir. Nerede olursanız olun, tek tuşla sanki aylarca üzerinde çalışılmış gibi sistematik ve profesyonel bir yapıya sahip teklifleri anında  hazırlayabilirsiniz.

- Hatasız Teklif, Yüksek İş Potansiyeli ve Sadık Müşteriler
Teklif içinde sıkça rastlanabilen kişisel hatalar, müşterilerle ilişkilerde ciddi güven sıkıntılarına sebep     olabilmektedir. YÖNETEAM TEKLİF'in bu tür hataları minimuma indiren hatta tamamen ortadan kaldıran     sistemi sayesinde kabul ile geri dönen tekliflerin sayısı artacak, işin doğru takip edildiğini, detaylara özen     gösterildiğini fark eden müşterilerinizin gözünde saygınlığınız yükselecektir.

- Teklif ve Satışları Anında Takip
Tekliflerin hazırlanması ve gönderilmesindeki hız, teklif ve satışların takibinde de geçerlidir. Internet'in     olduğu her yerde teklif ve satışların durumunu takip edebilir, çalışanlarınızın ve işlerin verimliliğini takipte     önemli bir kaleme bu sayede sahip olabilirsiniz.

- Güncel Müşteri ve Firma Bilgilerine Çabucak Ulaşım
Yalnızca teklif hazırlarken değil, iş süreciniz dahiline pek çok durumda müşteri ve firma bilgilerine     çabucak ulaşmanız kritik bir öneme sahip olabilir. Bu anlamda, özellikle de şirket dışındayken     başkalarının hızına bağımlı kalmadan bu önemli bilgilere, hatasız ve güncel olduklarından emin olarak     sistem üzerinden anında ulaşabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Bize Ulaşın