CRM Yazılımları ile Vakit ve Para Kazanın

Tüm talep, teklif ve ihale işlemlerinizi bir çatı altında toplayarak zamandan tasarruf edip, daha çok kar elde edebilirsiniz. Müşteri adaylarınıza hızlı teklif verip, satışları koordine ederek daha çok referans sağlayabilirsiniz.

 

Teklif Hazılırlama Yazılımı

Haftalık bazda belirli bir sayının üzerinde teklif veren şirketlerin teklif hazırlama için kaybettikleri bu süreyi geri kazanabilmeleri için geliştirilen Teklif Hazırlama Yazılımı ile daha kısa sürede daha çok teklif verebilirsiniz.

Talep Yönetim Yazılımı

Mevcut talepleri nasıl düşüreceğinizi yada hangi taleplere öncelik vermeniz gerekeceğini size bir rapor halince sunarak istatistiksel olarak en mantıklı yolları görmenize olanak sağlar.

Satış Yönetimi Yazılımı

Her sektöre ve firmaya özgü olarak uyarlanabilen satış yönetim yazılımı ile zamandan tasarruf ederek satış raporlarınızı ve yaptığınız satışların durumlarını takip edebilirsiniz.

10+
700+
145

layout styles

Online CRM

Yükleme gerektirmeyen CRM yazılımları ile dilediğiniz her yerden işinizi kontrol edin.

Teklif hazırlamak ya da süreçlerinizi kontrol etmek için ofisinizde saatler geçirmek zorunda değilsiniz. Online CRM Yazılımı ile internet olan herhangi bir yerden, herhangi bir cihazdan CRM kullanarak kolayca çözüm üretebiilirsiniz.
 

 

Kullanımı Kolay

Karmaşık ekran ya da formlar ile aynı standartta dokuman oluşturmak için vakit ve motivasyon kaybetmeyin. 

Kolay ekran arayüzleri sayesinde, satış süreçlerinizi izlemek ve yeni teklifler oluşturmak oldukça kolay. Yeni satış fırsatlarını yakalamak için teklif ve satış süreçlerinizi standardize etmek için uğraşmayın.


style switcher
 


layout styles


Raporlama Kolaylığı

Satış süreçlerinizin hangi aşamada olduğu, maliyet ve karlılık durumları için ilgili kişilerden rapor beklemenize gerek yok. 

Aylık ne kadar satış yapılmış, bugün kaç görüşme alınmış, bu yıl ne kadar teklif hazırlanmış? Bu ve buna benzer sorular için arşiv taramanıza, dosya dosya gezmenize gerek. CRM yazılımları ile sonuçları izleyin.
 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.