Tüm şirketlerin hatalardan arındırılmış, ölçülebilir,
mükemmel süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.

Her yıl giderek büyüyen Türkiye Bilişim Pazarı'nda EMİT Bilişim ve İletişim Teknolojileri, dinamik ekibi ve özgün hizmetleriyle daha şimdiden pek çok başarı öyküsüne imza atmış, kuruluşundan bu yana, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da yüzlerce projede aktif yer almış, böylece de sektörde lider bir konuma yükselmekte olduğunu kanıtlamıştır.

EMİT Bilişim'in koşullarınıza ve ihtiyaçlarınıza özel yapılandıracağı ürün ve hizmetlerde amaç; firmanızın iş verimliliğini artırmak, size yüksek randımanlı kontrol ve yönetim süreçleri kazandırmak, çalışanlarınız, müşterileriniz ve iş ortaklarınızla olan iletişim ağlarınızı etkinleştirmek ve sonuçta yalnızca size özel güçlü bilişim alt yapıları kazandırmaktır. Kısacası, kaynaklarınızı en verimli ve en etkin biçimde kullanabilmenizi sağlamak, iş hacminizi büyütüp, size daha fazla para kazandırmak EMİT Bilişim olarak bizim kalite politikamızı belirler.
 

10+
700+
145

Yenilikçi Arge Çalışmaları

Global ekonomik ve politik gelişmelerden birebir etkilenen rekabet koşulları yanında her şeye rağmen hızla gelişen bilgi teknolojileri ve iletişim sektörünün amacı, şirketlere maliyet azaltıcı ve iş potansiyeli artırıcı çözümler sunabilmektedir.

Ekonomi ve rekabet dünyasındaki dalgalanmaların farkında olan EMİT Bilişim ve İletişim Teknolojileri, müşterilerine en az maliyetli ve en verimli çözümleri sunabilmek adına, bilişim&iletişim sektöründeki gelişmeleri yalnızca takip edip hazır paketler sunmayı reddederek, araştırma ve geliştirme çalışmalarına öncelik vermiştir. 

 

Size Özel Projeler

EMİT Bilişim, maliyet tasarrufu ve verimlilik artışını hedefleyen tüm ürün ve hizmetlerini, her bir müşterisine göre özelleştirmesiyle, sektördeki rakipleri arasında dikkat çeker bir konuma sahiptir.

EMİT Bilişim ile iş yaptığınız zaman, öncelikle şirketiniz ayrıntılı olarak incelenir ve ihtiyaçlarınız sizinle birlikte tespit edilir. Daha sonra uygun bulacağınız bir bütçe ile yalnızca size özel bir proje ve teklif hazırlanır. Bu teklif ve projenin tarafınızdan değerlendirilmesi ve EMİT Bilişim ile çalışmaya karar vermeniz halinde, proje tamamlanır tamamlanmaz ürün teslimi ve kurulumu yine EMİT Bilişim tarafından üstlenilir.
 

Sürekli Destek

Çalışanlarınızın ürün / hizmet konusundaki eğitimi yanında, bundan ayrı olarak verimlilik, iletişim ve iletişim teknolojileri üzerine verdiğimiz güçlü danışmanlık hizmetlerimizle EMİT Bilişim olarak her zaman sizin yanınızdayız. Bizimle çalıştığınızda, EMİT Bilişim’in ürün ve hizmetlerinin, şirketinizin gelişim hızını fark edilir ölçüde hızlandıracağını siz de göreceksiniz.

Sektördeki hazır yazılımların ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap vermediklerini, bu nedenle verimsiz olmaları bir yana, şirketiniz üzerinde ciddi bir mali yük oluşturduklarını her fırsatta vurgulamayı görev biliyoruz. Deneyimlerimiz bize gösterdi ki en iyi ürün ve sistemler, ancak doğru yerde ve doğru şekilde kullanıldıkları zaman tam anlamıyla verimli olabilmektedirler.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.