Kolay ve Ekonomik Finans Takip Yazılımı

Emit Finans Yazılımı ile hem finans takibi hem de ön muhasebe süreçlerinizi kolayca yönetebilir, kiralık ve yükleme gerektirmeyen yazılımımız ile riskleri ortadan kaldırarak geleceği görebilirsiniz. Yazılımın modülleri ile Nakit Akış Takibi, Bütçe Öngörüsü, Tahsilat Takibi, Banka Kasa Takibi, Çek Senet Takibi, Alacaklı Borçlu Cari Takibi gibi süreçlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

 

Web Tabanlı Sistem

YoneTeam Finans Yazılımı web tabanlı bir sistemdir. Yani internetinizin olduğu herhangi bir yerden, dilediğiniz cihazdan yükleme yapmadan kullanabilirsiniz. Sürekli ofisinizde durmanıza gerek kalmadan 7/24 süreçlerinize istediğiniz yerden müdahale edebilir, takipte kalabilirsiniz.

Kiralık Sistem

Bir program satın almaya ayıracak bütçe yerine Finans Yazılımı'nı kiralayabilir, böylece başlangıç maliyetlerini düşürebilirsiniz. Uygun başlangıç maliyeti avantajı sunan Kiralık Finans Yazılımı ile Finans ve Ön Muhasebe süreçlerinizi daha basit yöntemlerle yürütebilirsiniz.

Türkçe Destek

Yazılım ile ilgili her türlü sorunuzun cevabını ekibimizden alabilirsiniz. YoneTeam yazılımları Türkçe ve Türkiye için üretilmiş yazılımlardır. Bu sebeple, yazılımı almayı düşündüğünüz andan tamamen işlerinize adapte etme sürecinize kadar ekibimiz size destek olur.

10+
700+
145

Bütçe Öngörüsü

Yazılımın Bütçe Modülü sayesinde zaman ve emek yoğun geçen bütçe hazırlama döneminizi daha kısa sürede ve kolayca atlatabilirsiniz.

Üstelik bir ekip olarak bütçe hazırlamanız gerekiyorsa, aynı bütçe projesi üzerinizde ekibiniz ile birlikte çalışabilirsiniz. Bütçe projelerinizde ekibinizle ortak çalışmalar yaparken kullanıcı yetkilendirmeleri ile görevlendirmeler yapabilirsiniz.
 

Tahsilat Takibi

Tahsilat Takibi Modülü ile alacaklarınızı, çek senet ve borçlu cari hesaplarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Mail, sms, fax vb iletişim kanallarına yapılan entegrasyonlarla, müşterilerinizi belirlediğiniz aralıklarda bilgilendirebilirsiniz. Sürecinizi otomatize eden bu sistem ile nakit akışınızı hızlandırıp, borçlu müşteri sayınızı azaltabilirsiniz. 

style switcher


layout styles
 


Banka Kasa Takibi

Banka Kasa Modülü ile gün gün işlem hareketlerinizi takip edebilir, arşivlemeniz gereken evraklarınıza ait bilgileri modüle işleyebilirsiniz.

Dilediğiniz tarih aralıklarında hızlıca rapor oluşturabilir, farklı kullanıcı yetkileri ile kasa görevlendirmeleri yapabilirsiniz. Banka işlemleriniz ile ilgili tüm bilgileri geriye dönük inceleyebilir, yazılımın yetenekleri sayesinde arşiv oluşturabilirsiniz.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.