Satın Alma Yazılımı ile Satın Alırken Kazanın

Tüm satın alma süreçlerinizi yönetebileceğiniz YoneTeam Satın Alma Programı ile aynı zamanda faturalarınızı takip edebilir, ürün iadelerinizi yönetebilir, farklı para birimlerinde gelen teklifleri günün kur değerleri ile tek bir para birimi üzerinden kıyaslayabilirsiniz. Tüm birimleri ve ayrı lokasyonların satın alma ihtiyaçlarını tek bir yazılım ile karşılayabilirsiniz.

 

Web Tabanlı Sistem

YoneTeam Satın Alma web tabanlı bir yazılımdır. Yani internet bağlantısı olan tüm cihazlardan sorunsuz olarak kullanılabilir.

Kiralık Sistem

Bir program satın almaya ayıracak bütçe yerine Satın Alma Yazılımı'nı kiralayabilir, böylece başlangıç maliyetlerini düşürebilirsiniz. 

Entegrasyon

YoneTeam Satın Alma Yazılımı'nı mevcutta kullandığınız depo, sevkiyat ve finans yazılımlarınız ile entegre edebilirsiniz.

10+
700+
145

layout styles

Talep Modülü

YoneTeam Satın Alma Yazılımı'nda bulunan Talep modülü sayesinde farklı lokasyonlarda çalışan personellerinizden gelen talepleri toplayabilirsiniz.  

Tek ekranda tüm talepleri görebilir, belirlediğiniz kullanıcı yetkilendirmeleri ile talepleri onay yetkisi olan kişilere sunabilir, onaylanan talepler için tedarik işlemini başlatabilirsiniz.
 

Teklif Modülü 

Yazılımda bulunan Teklif Modülü sayesinde mail ve telefon trafiği ile uğraşmadan kısa sürede oluşan talebe yönelik teklifleri toplayabilirsiniz.

Ürün çeşidine göre tasnif ettiğiniz tedarikçilerinizden, YoneTeam üzerinden teklif isteyebilirsiniz. Farklı para biriminde gelen teklifleri, aynı parabirimine çevirebilir, teklifler arası kıyaslama ekranından yararlanabilirsiniz.

style switcher


layout styles


Tedarik Modülü

Tedarikçilerinizden aldığınız tekliflerden karar verdiğiniz teklifin tedariğini sağlayabilirsiniz.

YoneTeam üzerinde onaylanan teklif için online sipariş formu oluşturarak, teddarikçiniz ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca geçmişte aynı tedarikçi ile yaptığınız alışveriş işlemlerini görüntüleyebilirsiniz.

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.