Sizi Hayallerinizdeki Çözümlere Ulaştırıyoruz

Sizi hedeflerinize ulaştırmak için ihtiyacınız olan doğru teknoloji ve digital çözümleri uygun maliyetler ile size sunarak, karlılığınızı arttırmayı hedefliyoruz. Bir şeylerin eksik olduğunu biliyor fakat ihtiyacınızı henüz tanımlayamıyorsanız, işinizi ve sürecinizi inceleyerek size uygun çözümler için danışmanlık yapıyoruz.

 

Danışmanlık

Emit Bilişim olarak Digital ve Teknoloji Sistemleri ve Alt Yapıları konularında şirketlere danışmanlık yaparak, ihtiyaçlarına yönelik doğru süreç ve çözümler ile karlılıklarını arttırmalarını sağlıyoruz. 

Kurumsal Yazılımlar

Kurumunuzun ihtiyaçlarına standardize edilmiş yazılımlar ya da çözümlerden ziyade, size özel projeler yapılması gereken durumlarda, ihtiyaçlarınıza cevap veren projeler geliştirebilir, süreçlerinizi hızlandırabiliriz. 

Web Çözümleri

Şirketinizin kartviziti olan web siteniz ve web sitenize dair tüm çözümlerimiz ile ihtiyaçlarınıza cevap vererek internetin nimetlerinden faydalanmanızı sağlıyoruz.

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


layout styles

Verilerinizi Toplayın

Yazılım çözümlerimiz ile her iş kolunda büyük önem taşıyan arşivleme kısmı için evrak, dosya aramak için zaman harcamanıza gerek kalmaz. 

Hem ekip hem de kendi iş gücünüzün ve süreçlerinizin aksamaması için yazılımlarımız ile önceki işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Vereceğiniz kararlarda arşivinizi kullanarak kıyaslamalar yapabilir, daha doğru kararlar alabilirsiniz.


 

Süreçlerinizi Yönetin

Şirket sahibi ya dayönetici olarak bulunduğunuz yerden tüm birimleriniz ve iş kollarınız üzerinde hakimiyet kurabilirsiniz.

Çözümlerimiz sizin dertlerinizi ve ulaşmak istediğiniz teknolojiyi düşünerek oluşturulmuş araçlar olduğundan, hem ekip koordinasyonu hem de üretim süreçleriniz için size olanaklar sağlayacaktır.


style switcherlayout styles


Verimliliğinizi Artırın

Sadece insan gücü ile takibi bırakmak günün sonunda size hem zaman hem de maliyetten karlılık kazandıracaktır.

Doğru teknoloji çözümleri ile kendinize mükemmel yardımcılar oluşturabilir, iş/üretim ve yönetim konusunda verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

10+
700+
145