Doğru Verilerle Doğru Kararlar Alın

İşletmenize ait tüm operasyonların ihtiyaçlarına cevap veren ERP yazılımları ile akıllı çözümler üreterek karlılığınızı arttırabilir, tüm birimlerinizin sistem entegrasyonu ile koordine olabilirsiniz.

 

İnşaat ERP Sistemleri

İnşaat projelerindeki kalemlerin çokluğu, üretim süreçlerinin sürekli değişken olması ve mikro konuların sahada anlık olarak çözülmesi konu başlıkları sebebi ile süreçlerin standardize edilmesi nerede ise imkansızdır. ERP Yazılımı ile sahayada tam hakimiyet sağlayabilirsiniz.

İhale Teklif Sistemi

İhale teklif sistemi ile gireceğiniz ihalelerde belirlediğiniz verileri sisteme girerek istatistiksel bir rapor alabilir ve teklifinizi buna göre hazırlayabilirsiniz. Doğru teklifler hazırlamak ve ihalelerden başarı ile çıkmak için Teklif Sistemi'nin avantajlarından yararlanın.

 

Şantiye Yazılımı

Şantiye Yazılımı, farklı lokasyonlarda olan şantiyelerinizi kontrol etme ve yönetme imkanı sunar. Şantiye yazılımının içinde bulunan Dış Kaynak Modülü, Puantaj Modülü gibi araçlar sayesinde kaynaklarınızı daha etkin kullanabilir, maliyet ve karlılık hedeflerinizi tutturabilirsiniz.

10+
700+
145

layout styles

Verilerinizi Toplayın

Yazılım çözümlerimiz ile her iş kolunda büyük önem taşıyan arşivleme kısmı için evrak, dosya aramak için zaman harcamanıza gerek kalmaz. 

Hem ekip hem de kendi iş gücünüzün ve süreçlerinizin aksamaması için yazılımlarımız ile önceki işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Vereceğiniz kararlarda arşivinizi kullanarak kıyaslamalar yapabilir, daha doğru kararlar alabilirsiniz.
 

Süreçlerinizi Yönetin

Şirket sahibi ya dayönetici olarak bulunduğunuz yerden tüm birimleriniz ve iş kollarınız üzerinde hakimiyet kurabilirsiniz.

Çözümlerimiz sizin dertlerinizi ve ulaşmak istediğiniz teknolojiyi düşünerek oluşturulmuş araçlar olduğundan, hem ekip koordinasyonu hem de üretim süreçleriniz için size olanaklar sağlayacaktır.

style switcher


layout styles


Verimliliğinizi Artırın

Sadece insan gücü ile takibi bırakmak günün sonunda size hem zaman hem de maliyetten karlılık kazandıracaktır.

Doğru teknoloji çözümleri ile kendinize mükemmel yardımcılar oluşturabilir, iş/üretim ve yönetim konusunda verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.