Yönetim Gücünüzü Arttırmak için Yazılımlarımızdan Faydalanın

Şirketinizin mali ve yönetimsel durumunu takip edebileceğiniz Emit Yönetim Yazılımları şirketinizi başarıya ulaştırmak için en önemli yardımcılarınızdan biri olur. Tüm şirket tiplerine uyarlanabilecek yönetim yazılımları ile zaman kazanmak ve verimlilik yaratmak için ekip çalışmaları yapabilir, yapılan çalışmaları takip edebilirsiniz.

 

Dashboard Yazılımları

Dashboard veya Yönetim gösterge ekranları büyük yatırımlar sonucunda kurulan ERP, MRP, CRM vb. gibi sistemlerden toparlanan verilerin özetlerinin tek ekranda toparlanarak yönetici için karar destek mekanizması görevi görmektedir.

Saha Yönetim Yazılımı

Şirket ve organizasyonların saha üretimlerinin anlık takibi ve raporlanmasını sağlayan Saha Yönetim Yazılımları, farklı farklı sektörlerin ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Sahada çalışan personellerinizi ve işlerinizi tek bir noktadan organize edebilirsiniz.

Şantiye Yönetim Yazılımı

İnşaat Otomasyon projesi DIOS kapsamında inşaat şirketleri için özel olarak üretilen yone-team Şantiye Modülü veya Şantiye Yazılımı, inşaat taahhüt ve saha imalatı yapan tüm şirketler için tasarlanmıştır. Şantiyenizi uzaktan kontrol etme imkanı sunar.

Proje Yönetim Yazılımı

Proje Yönetim Yazılımı ile proje oluşturma, yönetme ve proje ekibini koordine etme görevlerinizi kolayca yerine getirebilirsiniz. Personel üretimleri, tamamlanan etaplar, raporlar ve proje maliyetleri gibi projeye dair bir çok raporu elde edebilirsiniz.

Makina İkmal Yazılımı

CNC tezgahlarınızın aktif olduğu zaman aralıkları, çalışma hızı, üretim adetleri gibi bilgileri alarak, çıkan sorunlar ile ilgili çarpraz kontroller yapabilirsiniz. Böylelikle hem makina performansı hem de personel performansınızı arttırarak verimlilik çıtanızı yükseltebilirsiniz.

 

Nakit Akışı Yönetim Yazılımı

Şirketlerin nakit akışlarını, ödeme ve tahsilat taahütlerini, tekrarlayan gelir ve giderlerini zamana bağlı olarak takvim görüntüsünde yönetebilmeyi sağlayarak, tüm nakit işlemlerigünlük olarak takip edilebilmesini sağlar.

10+
700+
145

layout styles

Tek Ekrandan Kontrol

Dashboard yazılımları ile tekrandan operasyonlarınızı kontrol edin, sorunları oluşmadan önleyin.

Yönetim ihtiyaçlarınızı uygun maliyetler ile çözen Dashboard Ekranları ile şantiya, saha, üretim gibi iş alanlarınızı tek ekrandan kontrol edip, süreçlerin nasıl ilerlediğini takip edebilirsiniz. Genel raporlar alarak bütçe maliyet analizleri yapabilirsiniz.
 

 

Online Kullanım 

Tüm Yönetim Yazılımları Digital Devre uygun olarak online kullanılabilir şeklinde üretilmiştir.

Online Yazılımlar ile personellerinizin başında beklemenize, sık sık üretim sahanızı dolaşmanıza, yerinde şantiye kontrolüne gitmenize gerek yok. İnternet olan herhangi bir cihazdan işinizi kontrol edebilirsiniz.


style switcher
 


layout styles


Koordinasyon Kolaylığı

Büyük ekipleri yönetebilmek için iyi altyapılar ve yardımcı uygulamalar kullanmak kaçınılmazdır.

Yönetim Yazılımları ile ekiplerinizin performansını görüntüleyebilir, süreçlerinizi takip edebilir, ekipler arası koordinasyonu kolaylaştırarak daha çok kar elde edebilirsiniz.
 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.