Güçlü Şirketler Süreçlerini İyi Yönetmeli

Bilginin doğru işlenmesi ve değerlendirilmesi, etkin süreç yönetimi, sağlam ve yerinde kararlar için vazgeçilmez bir ön şarttır. Bilginin sınıflandırılması ve bu esnada alınan, bir sonraki basamağı etkileyen kararlardan oluşan ve şirketinizin kar odaklı evrimleşmesinde önemli bir model olan bilgi piramidinin basamakları şöyledir:

1. İletişim ve Güvenlik (Data)

2. Bilişim ve Süreç Yönetimi

3. Yönetim ve Raporlama

4. Forecasting (Modelleme)

Bu basamakların verimli çalışması, aralarındaki iletişim ve veri alışverişinin sağlıklı olması, mükemmel bir sistem ortaya çıkaracağından, şirketinizin omurgası her darbeye hazırlıklı, sağlam ve profesyonelliğe yakışır bir yapıya sahip olacaktır.
 

10+
700+
145

layout styles

Size Özel Çözümler

EMİT Bilişim'in üst düzey bilgi birikimine sahip, alanında uzman kişilerden oluşan ekibi, ihtiyaç ve isteklerinizi dikkatle dinleyerek, yalnızca size özel çözümler üretir.

Bu çözümler sayesinde ürün ve hizmetleriniz, hedeflediğiniz kitlelere öngördüğünüz optimum verim, hız ve maliyet ile ulaşacaktır.   

Geniş Hizmet Ağı

EMİT Bilişim dünya çapındaki teknolojik gelişmeleri ve değişimleri yakından takip eder ve bunları gerekli gördüğü ölçüde size sunduğu özel çözümlere yansıtır.

Teknolojik değişimlerin sürekli ve de gerekli olduğunun farkında olan EMİT Bilişim, çözümlerinde esnekliği, ihtiyaca uygunluğu özellikle vurgular ve sizi çağın gerisinde bırakmaz.


style switcher


 

layout styles

Ulusal ve Uluslararası Projelerde EMİT Bilişim İmzası

Dünya çapında projeler yapmanın ve global ölçüde hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bugüne kadar 300'ü aşkın uluslararası projede yer alarak Kuzey Amerika, Afrika, Kuzey Avrupa ve Orta Doğu'da ismini duyurmuş olan EMİT Bilişim, aynı yoğunlukta ve hızda yurt dışı bağlantılarını ve katılımlarını devam ettirmektedir.

 

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.