Endüstriyel Yazılım ve Otomasyon Sistemleri ile Teknolojilenin

Siz de işinizi Bilişim Teknolojileri ve Endüstrinin birleşimi olan Endüstri 4.0 segmentine taşıyarak, kolay ve karlı çözümler elde edebilirsiziniz.
 

PLC Sistemleri

Programlanabilir Konrol Cihazı anlamına gelen PLC sistemleri ile PLC denetiminde olan cihazlarınızın kontrolünü sizde tutar. Ayrıca DCS ve diğer entegrasyon hizmetleri ile koordine bir çalışma sahası yaratabilirsiniz.

DCS Sistemleri

Fabrikalarınız için tüm fabrika üretim süreçlerini tek noktadan yönetebileceğiniz gelişmiş DCS projelerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde üreterek yatırım risklerinizi düşürmeye yardımcı oluyoruz.

Otomasyon Yazılımları

Endüstriyel Otomasyon yazılımları fabrikaların üretim süreçlerinde kullandığı teçhizat, ekipman ve makinaların daha az personel ile yönetilebilmesini sağlayarak maliyetlerinizi azaltır.

10+
700+
145

layout styles

Personel Maliyetlerinizi Azaltın

Endüstriyel Yazılım Çözümleri ile fabrikanızdaki makinaları programların yönetmesini sağlayarak personel maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Makinalarınıza entegre edilen endüstiyel yazılımlar ile hatalı üretim riskini azaltırken, üretim kapasitelerinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca makinalarınızın verimliliği ve üretim miktarları ile ilgili raporlar alabilirsiniz.
 

Verilerinizi Toplayın

Hangi makinada hangi tarihlerde ne ve ne kadar üretim yapıldığını biliyor musunuz?

Makinalarınızdaki üretim, hız, program verilerini toplamak için personeller ile tek tek görüşmenize, üretimde dolaşmanıza, geriye dönük üretim evraklarınızı incelemenize gerek yok. Yazılım ile tüm verileri toplayarak, arşivleyebilirsiniz.

style switcher


layout styles


Makinalarınızı Tam Kapasite Kullanın

Makinalarınıza entegre edilen endüstriyel yazılımlar ile makina performansınızı ve üretim miktarınızı arttırabilirsiniz.

Makinalarınızın ne zaman hata verdiğini, üretime devam edip etmediğini program ile görebilir. Karşılaşılan hatalara anlık müdahale ederek, sorunları çözebilirsiniz.

E-bültenlerimize üye olarak bizden ve sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.