Tüm Birimler Artık Tek Bir Ekranda

Yönetim ve takip gücünü arttıracak, yazılım çözümlerimiz iş hayatınızda en büyük yardımcılarınızdan biri olabilir. Finans, Yönetim, Satın Alma, CRM ve ERP çözümleri ile şirketinizin tüm birimlerini ve işlerini tek bir ekran üzerinden yönetebilirsiniz.

 

Finans Yazılımları

Şirketinize ait tüm finansal işlemlerinizin takibi ve bu işlemlerin raporlanmasını Yone-Team Finans Yazılımı ile kolayca yönetebilirsiniz.

Yönetim Yazılımları

Şirketinizin içsüreçlerini, personel, üretim, maliyet gibi kritik noktaları tek bir yazılımla kontrol edebilirsiniz.

Satın Alma Yazılımları

Tüm satın alma ve tedarik zinciri işlemlerinizin takibi sağlayıp karlılık oranınızı arttırarak, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

CRM Yazılımları

Tüm talep, teklif ve ihale işlemlerinizi bir çatı altında toplayarak, tek bir yazılım ile yönetebilir, zamandan kazanabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

ERP Yazılımları

ERP yazılımlarımız ile özellikle inşaat sektöründeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. ERP yazılımlarımız diğer sektörlere de entegre edilebilir.

Endüstriyel Yazılımlar

Sanayi sektörüne özel geliştirilen otomasyon ve endüstriyel yazılım, DCS, PLC programlama hizmetleri ile üretim cihazlarınızın otomasyonunu sağlayabilirsiniz.

10+
700+
145


layout styles

Verilerinizi Toplayın

Yazılım çözümlerimiz ile her iş kolunda büyük önem taşıyan arşivleme kısmı için evrak, dosya aramak için zaman harcamanıza gerek kalmaz. 

Hem ekip hem de kendi iş gücünüzün ve süreçlerinizin aksamaması için yazılımlarımız ile önceki işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Vereceğiniz kararlarda arşivinizi kullanarak kıyaslamalar yapabilir, daha doğru kararlar alabilirsiniz.


 

Süreçlerinizi Yönetin

Şirket sahibi ya dayönetici olarak bulunduğunuz yerden tüm birimleriniz ve iş kollarınız üzerinde hakimiyet kurabilirsiniz.

Çözümlerimiz sizin dertlerinizi ve ulaşmak istediğiniz teknolojiyi düşünerek oluşturulmuş araçlar olduğundan, hem ekip koordinasyonu hem de üretim süreçleriniz için size olanaklar sağlayacaktır.


style switcherlayout styles


Verimliliğinizi Artırın

Sadece insan gücü ile takibi bırakmak günün sonunda size hem zaman hem de maliyetten karlılık kazandıracaktır.

Doğru teknoloji çözümleri ile kendinize mükemmel yardımcılar oluşturabilir, iş/üretim ve yönetim konusunda verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İLE
ÖLÇÜLEBİLİR YÜKSEK KARLILIK VE VERİMLİ ŞİRKETLER

Çünkü tüm şirketlerin maliyetlerini azaltmaya, ölçülebilir,
kontrol edilebilir ve karlılığı yüksek süreçler yaratmaya ihtiyacı vardır.